Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.

ODLUKU O NEIZBORU KANDIDATA PRIJEVLJENIH NA NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA UČITELJA/ICE EDUKATORA/ICE- REHABILITATORA/ICE
Autor: Ivan Kunac, 9. 4. 2019.

1. Prema objavljenom natječaju za zasnivanje radnog odnosa od 25.03.2019. godine nije izabran  kandidat/kinja na radno mjesto učitelja/icu edukatora-rehabilitatora/ce na puno neodređeno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica.
  2. Ova Odluka dostaviti će se Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i objaviti na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik.

Obrazloženje: OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik objavila je dana 25.03.2019. godine na svojim mrežnim stranicama i oglasnoj ploči kao i na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radno mjesto učitelja/icu edukatora-rehabilitatora na puno neodređeno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica.

U tekstu natječaja pogrešno je naveden Pravilnik o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu ( Narodne novine, broj: 47/96., 56/01) umjesto  Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj  školi ( Narodne novine, broj 6/19.) prema kojemu su kandidati dužni ispunjavati uvjete prilikom prijavljivanja na natječaj.

Slijedom navedenog razloga, na sjednici Školskog odbora održanoj dana  05. 04.2019. godine nije izabran kandidat/kinja na objavljeni natječaj za radno mjesto učitelja/ice edukatora/ce-rehabilitatora/ice na puno neodređeno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica.

Natječaj za  radno mjesto učitelja/icu edukatora-rehabilitatora na puno neodređeno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica,  biti će objavljen ponovo.

1. Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.