Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.

Odluka o ne zaposlenju
Autor: Ivan Kunac, 22. 11. 2020.

ODLUKU

O nezasnivanju radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice glazbene kulture. Natječajni postupak će se ponoviti.

Ravnateljica škole je donijela Odluku o nezasnivanju radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice glazbene kulture –  7/14  sati ukupnog tjednog radnog vremena – 1 izvršitelj na neodređeno radno vrijeme uz uvjet probnog rada u trajanju od tri mjeseca,  objavljen dana 08. listopada, 2020. na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči školske ustanove  OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik te  mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  . Natječajni postupak će se ponoviti.

Obavijest o izboru kandidata biti će  objavljena  20. studenoga, 2020. godine na mrežnoj stranici OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik  http://www.os-agmatos-tovarnik.skole.hr/skola/ploca oglasnoj ploči škole.