Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.

Natječaj za edukatora
Autor: Ivan Kunac, 16. 3. 2020.

NATJEČAJ za radno mjesto:

1.           učitelja/icu edukatora-rehabilitatora na puno neodređeno radno vrijeme-24/40 sati u nastavi I ukupno tjedno radno vrijeme,radi popunjavanja radnog mjesta stručno zastupljenom nastavom

Uvjeti:  Kandidati su dužni ispunjavati uvjete propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 07/17. i 68/18 .) i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj  školi ( NN 6/2019 )

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti:

- prijavu na natječaj vlastoručno potpisanu,

- životopis ,

-dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika),

- domovnicu (preslika),

- elektronički zapis (Potvrdu) o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne stariji od mjesec dana),

-Uvjerenje o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školi, prema čl.106.Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (preslika, ne starije od dana objave natječaja).

Kandidati potrebnu dokumentaciju dostavljaju isključivo u preslikama. Nakon odabira kandidata, odabrani kandidat dostavit će poslodavcu originale dokumenata ili ovjerene preslike originala. Prema Zakonu o reguliranim profesijama i priznavanju inozemnim stručnim kvalifikacija (NN 82/15) za inozemno stečene diplome potrebno je priložiti dokaz o priznavanju inozemne obrazovne kvalifikacije te dokaz o priznavanju ino zemne stručne kvalifikacije u RH.

Priloženi dokumenti:
Najtjecaj-edukator,_ozujak,_2020..docx (15.64 KB)