Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto učitelja/ice matematike
Autor: Ivan Kunac, 12. 12. 2023.

Izvješćujemo vas da je prema natječaju za zasnivanje radnog odnosa učitelja/icu matematike na određeno nepuno radno vrijeme-6/10 sati u nastavi i ukupno tjedno radno vrijeme, radi povećanog opsega posla zbog sudjelovanja u eksperimentalnom programu „Osnovna škola-kao cjelodnevna školaUravnotežen, pravedan, učinkovit i održiv sustav odgoja i obrazovanja” temeljem Odluke MZO od 22.05.2023. odnosno do 21.1ipnja, 2024. godine. objavljenog dana 21. studenog, 2023. godine na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik, a na temelju izvješća Povjerenstva koje sudjeluje u procjeni i vrednovanju kandidata, na prijedlog ravnateljice škole uz prethodnu suglasnost školskog odbora na sjednici održanoj dana 11.12.2023. godine odabrana Martina Žgela, magistra primarnog obrazovanja, Ivankovo . Dana 12.12.2023. sklopit će se ugovor o radu s Martinom Žgelom, magistrom primarnog obrazovanja, Ivankovo, na određeno nepuno radno vrijeme do pet mjeseci, odnosno do zasnivanja radnog odnosa na temelju ponovljenog natječaja. Obavijest o izboru kandidata objavljena je 12. prosinca, 2023. godine na mrežnoj stranici OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik http://www.os-agmatostovarnik.skole.hr/skola/ploca i oglasnoj ploči škole.