Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.

NATJEČAJ za pomoćnika/icu u nastavi- 5 izvršitelja
Autor: Ivan Kunac, 23. 8. 2017.

Na temelju članka 99. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN  87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14), a sukladno uvjetima Projekta „Obrazovanje bez teškoća:Implementacija usluge pomoćnika u nastavi u svrhu osiguravanja jednakih obrazovnih mogućnosti za svu djecu, faza II u okviru poziva na dodjelu bespovratnih sredstava“ ref.broj UP.03.2.1.02,  Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik raspisuje

za pomoćnika/icu u nastavi- 5 izvršitelja

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

Tovarnik, Vukovarska 1

tel/: 032/524-564;524-007

KLASA: 112-03/17-01/01

URBROJ: 2188-94-17-01-01

Tovarnik, 24. kolovoza 2017.

za pomoćnika/icu u nastavi- 5 izvršitelja

Uvjeti:  minimalno četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave na stranicama HZZ-a i web stranici škole.

Na objavljeni natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola (prema čl. 13. st.2. Zakona o

ravnopravnosti spolova).

Osoba se na mjesto pomoćnika/-ice zapošljava na nepuno određeno radno vrijeme  za nastavnu godinu 2017./18.

POTREBNA DOKUMENTACIJA: zamolba za posao, životopis (vlastoručno potpisan, s navedenim podacima o iskustvu u radu s djecom s teškoćama (naziv institucije / udruge / tvrtke, te trajanje); dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku diplome ili potvrdu o stečenoj stručnoj spremi); potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje da se radi o nezaposlenoj osobi ; osobna iskaznica ili domovnica kao dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika); uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci; potvrdu ili certifikat o završenom programu edukacije za poslove pomoćnika u minimalnom trajanju od 20 sati ukoliko kandidat ima završen program edukacije (preslika).

Natjecati se mogu i kandidati koji nemaju završen program edukacije za poslove pomoćnika u minimalnom trajanju od 20 sati uz uvjet da isti završe tijekom rada.

U zamolbi obvezno navesti datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja te kontakt broj mobitela i elektronsku poštu (e-mail).

DODATNA ZNANJA I VJEŠTINE: Poštivanje različitosti, afinitet prema djeci s teškoćama u razvoju, otvorenost, odgovornost, fleksibilnost, razvijene komunikacijske vještine, podjednaka sklonost individualnom i timskom radu, točnost u izvršavanju poslova, organiziranost, emocionalna stabilnost i dosljednost.

POŽELJNO: iskustvo u neposrednom radu s djecom s teškoćama u razvoju (završena izobrazba za pomoćnika u nastavi).

Izabrani/a kandidat/kinja bit će upućen/a na liječnički pregled u ustanovu medicine rada u svrhu dobivanja svjedodžbe o zdravstvenoj sposobnosti i sanitarne iskaznice.

Traženu dokumentaciju dostaviti poštom na adresu: Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik, Vukovarska 1, Tovarnik, s naznakom ˝Za natječaj – Pomoćnik u nastavi“.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

O rezultatima natječaja svi kandidati će biti obaviješteni putem web stranice škole.

Ravnateljica:

Ljiljana Bandić, dipl.uč..