Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto voditelja računovodstva
Autor: Ivan Kunac, 22. 11. 2020.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto   voditelja računovodstva

Izvješćujemo vas da je prema natječaju za radno mjesto  objavljenom  na neodređeno vrijeme - voditelj računovodstva –  40 sati ukupnog tjednog radnog vremena – 1 izvršitelj, radi popunjavanja  upražnjenog radnog mjesta , uz uvjet probnog rada u trajanju od tri mjeseca  dana 08. listopada, 2020. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik,  a na temelju Izvješća Povjerenstva o provedenom postupku i rang listi kandidata odlukom ravnateljice škole uz prethodnu suglasnost školskog odbora Jelena Dobročinac odabrana dana 12.11.2020. godine, a dana  19.11.2020. sklopljen ugovor o radu, stručnom prvostupnicom ekonomije koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima.

Obavijest o izboru kandidata objavljena je 20. studenoga, 2020. godine na mrežnoj stranici OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik  http://www.os-agmatos-tovarnik.skole.hr/skola/ploca oglasnoj ploči škole.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_za_stranicu_voditelj_racunovodstva.docx (12.73 KB)