Natječaj za radno mjesto učitelja tehničke kulture
Autor: Administrator , 22. 2. 2015.

Na temelju članka 107. stavak 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08.), članka 12. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08/.,86/09.,92/10.,105/10.,90/11.,16/12.,86/12. i 94/13. 152/14  ), ravnateljica Osnovne škole Antun Gustav Matoš, Tovarnik raspisuje

za

- UČITELJA TEHNIČKE KULTURE – jedan izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme 5/9 sati tjedno.

Uvjeti: Opći i posebni prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i
srednjoj školi („Narodne novine“, br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.- ispravak,
90/11., 16/12., 86/12. i 94/13. 152/14  ).

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:
Životopis, dokaz o stručnoj spremi (preslika), kopija domovnice, uvjerenje o nekažnjavanju sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci, u izvorniku).
Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o pravu na koje se poziva.
Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava je osam dana od dana objave natječaja na oglasnoj ploči Zavoda za zapošljavanje Vukovar, oglasnoj ploči i mrežnoj stranici OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik , Tovarnik.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene zamolbe, neće se razmatrati.

O izboru, kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na mrežnim stranicama škole.

Natječajna dokumentacija može se podići u tajništvu škole u roku od mjesec dana nakon završetka natječajnog postupka.

Prijave sa potrebnim dokumentima poslati na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK
32 249 Tovarnik, Vukovarska 1.