Odluka po javnom natječaju
Autor: Administrator , 25. 4. 2016.

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

KLASA:602-02/01-01-61

URBROJ:2188-94-16-01-01

U Tovarniku, 18.04.2016.

Na temelju točke 3. i 14. Odluke o uvjetima i načinu korištenja imovine školskih ustanova čiji je osnivač Vukovarsko–srijemska županija u poslovne svrhe (Sl. glasnik VSŽ br.4/13) i članka 58. Statuta Osnovne škole Antun Gustav Matoš Tovarnik, Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik , objavila je

JAVNI NATJEČAJ

za davanje u najam/zakup školske imovine i to:

i to:

a)  zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Osnovne škole Antun Gustav Matoš i to dio kč. br. 556/1 , oranice, površine 5715 m2., k.o. Vukovar, Vukovar.

1.       Zemljište se daje u zakup za vegetativno razdoblje 2016. godine.

2.       Zakup traje od potpisivanja ovoga ugovora pa do skidanja ovogodišnjeg usjeva.

3.       Zakupnina iznosi 1.500,00 kuna.

Na natječaj je pristigla samo 1 (jedna) važeća ponuda.

Nakon dostavljenih  Ponuda na natječaj,  Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja za najam poljoprivrednog zemljišta , i uz prethodnu suglasnost Ravnateljice Osnovne škole Antun Gustav Matoš Tovarnik, donosi slijedeću

ODLUKU

1.  da je se u   zakup poljoprivredno zemljište u vlasništvu Osnovne škole Antun Gustav Matoš i to dio kč. br. 556/1 , oranice, površine 5715 m2., k.o. Vukovar, Vukovar, gosp. DRAGO BUDIM iz Tovarnika.

1.       Zemljište se daje u zakup za vegetativno razdoblje 2016. godine.

3.       Zakupnina iznosi 1.500,00 kuna.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja. Protiv ove Odluke  svi sudionici javnog poziva mogu podnijeti pritužbe u roku od 8 (osam) dana tijelu koje je i Odluku donijelo.

Dostaviti:

1.    Drago Budim, Tovarnik,