Javna nabava
Odluka o izboru ponude i registar ugovora za 2018
Autor: Ivan Kunac, 4. 9. 2018.

Naručitelj, Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik, na temelju članka 72. Statuta i članka 4. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave u školi: 117-01/17-01/08

, Urbroj: 2188-94-17-01-01 od 26. lipnja 2017. godine, ovlašteni predstavnici  Naručitelja donose:

ODLUKU o  izboru

• odabira najpovoljnije ponude  za Nabava tableta za provođenje eksperimentalnog programa „Škola za život“  sukladno uvjetima propisanim dokumentacijom/Odlukom za prikupljanje ponuda.
  • Nakon otvaranja pristiglih ponuda, pregleda i ocjene ponuda, napravljen je odabir najpovoljnije ponude sukladno uvjetima propisanim dokumentacijom/Odlukom za prikupljanje ponuda.  Sastavljen je zapisnik o pregledu i ocjeni ponuda, napravljeno rangiranje ponuda sukladno kriteriju za odabir ponuda,te  prijedlog za odabir najpovoljnije ponude sukladno kriteriju za odabir i uvjetima propisanim dokumentacijom/Odlukama za prikupljanje ponuda ili poništenje postupka.

• Pristigle ponude su rangirane i to:

1.HANGAR 18 d.o.o. - Koprivnica;

2. PROSOFT d.o.o. –Slavonski Brod

Najbolja pristigla ponuda je izabrana na osnovu : najniža cijena ponude i kvaliteta najbliže traženom u navedenim tehničkim specifikacijama i to :

Priloženi dokumenti:
REGISTAR_UGOVORA_(1).docx-2018.docx (15.31 KB)