Javna nabava
OBAVIJEST u postupku nabave tableta za provođenje eksperimentalnog programa „Škola za život“
Autor: Ivan Kunac, 18. 7. 2018.

Naručitelj, Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik, na temelju članka 72. Statuta i članka 4. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave u školi: 117-01/17-01/08, , Urbroj: 2188-94-17-01-01 od 26. lipnja 2017. godine. te ovlašteni predstavnici Naručitelja nakon otvorenih ponuda objavljuje:

OBAVIJEST

u postupku nabave tableta za provođenje eksperimentalnog programa „Škola za život“ nije odabran niti jedan ponuditelj, jer  nije udovoljeno traženim uvjetima  javnog poziva.Stoga se postupak jednostavne nabave tableta za provođenje eksperimentalnog programa „Škola za život“ ponavlja.

Priloženi dokumenti:
obavijest_o_neodabiru_ponuditelja-2018..doc (21.00 KB)