Akcija prikupljanja starog papira "Zeleni korak 2018."
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 19. 2. 2018.

Uključili smo se u akciju "Zeleni korak 2018.", akciju prikupljanja starog papira u osnovnim školama diljem Republike Hrvatske kao Međunarodna Eko škola. Akcija traje do 31.3. 2018. Učenici eko skupine pozivaju sve učenike i prijatelje škole da se uključe i pomognu nam u prikupljanju papira. Možete slobodno donositi od kuće nepotreban papir (npr. reklamni letci, stare bilježnice i sl.). Papir se odlaže u spremište pored svlačionice. Ekolozi su označili po razredima tko će gdje odlagati papir u prostoriji. Razred koji najviše prikupi papira bit će nagrađen unutar škole, a mi svi sudjelujemo zajedno i natječemo se protiv ostalih škola (škole do 120 učenika). Molimo vas, podržite naš rad jer smo u mogućnosti osvojiti vrijedne novčane nagrade! Skrbimo o okolišu i stvarajmo dobre navike!

Hvala svima. Eko skupina