Božićna priredba i sajam zadruge Suncokret
Autor: Administrator , 22. 12. 2016.

U posljednjim danima prvoga polugodišta našu je školu ispunio pravi božićni duh, a lampicama osvijetljen i okićenom jelkom uljepšan naš je hol nestrpljivo čekao utorak, 20.prosinca. Taj dan smo u njemu ugostili brojne Tovarničane i drage nam goste na tradicionalnoj božićnoj priredbi i sajmu Učeničke zadruge Suncokret, veliki i mali družili su se u veselom božićnom ozračju.

Na priredbi su nastupali učenici svih razreda naše škole, a na pozornici su im se po prvi puta pridružila i djeca iz tovarničkoga vrtića. Nastupi su bili ispunjeni pjesmom i glumom, a druženje učenika, učitelja, roditelja i ostalih gostiju smijehom i veselim raspoloženjem. Kraj priredbe očekivano je uljepšao Djed Božićnjak, koji je darivao najmlađe Tovarničane slatkim paketima.

Naravno, neki su učenici bili u ulozi malih poduzetnika i trgovaca pa su gostima, gotovo cijelo poslijepodne, vrijedno predstavljali proizvode za štandovima naše zadruge. Drago nam je što smo s našim gostima podijelili radost iščekivanja Božića u tako lijepoj atmosferi i druženju. Do idućeg susreta svi učenici i djelatnici škole žele svojim Tovarničanima sretan i blagoslovljen Božić!