Gostovanje na Zagreb Book Festivalu
Autor: Darja Šišić, 27. 5. 2018.

Ponosni smo što smo imali čast gostovati na međunarodnom

književnom festivalu, poznatom pod imenom

Zagreb Book Festivalsmiley

Sada već uigrana dramska skupina, koju čine naše učenice Marina Guskić, Amra Rušiti i Ana Grbešić te Marija Anić, koja je bila učenica naše škole, još jednom je rado odglumila predstavu Susret starih prijatelja

Predstava o Matošu, Ujeviću, Kolaru i Kamovu opet je oduševila male i velike Zagrepčane jer je bila dijelom programa ovogodišnjeg Zagreb Book Festivala, koji se održava u Muzeju za umjetnost i obrt.

Zahvaljujemo gospodinu Veselku Leutaru jer smo na njegov poziv predstavljali Centar za kulturu Trešnjevka, a time je našim učenicama pružena divna prilika da još jednom iskuse čari "daski koje život znače", podijele svoju ljubav prema književnosti i glumi s drugima te ponosno predstave našu školu.

Zahvaljujemo i koordinatorici programa festivala, Ivani Bodrožić, koja nas je srdačno dočekala i pozvala nas da gostujemo i iduće godine.

Učenice su, u pratnji nastavnica HJ Ane Koncul i Darje Šišić te nastavnice LK Snježane Đekić, provele nezaboravan zagrebački dan i još jednom ponijele lijepe uspomene u Matošev i naš Tovarnik.

Radujemo se budućim glumačkim izazovima i nastupima, a dotad pogledajte našu malu galeriju koja otkriva kako smo se proveli. smiley