Brošure za roditelje
Autor: Ivan Kunac, 7. 2. 2018.

PoStovani,
U listopadu 2017. godine, u orgarizaciji Ureda za suzbrlanje zlouporabe droga (u daljnjem tekstu: Ured) održanje godišnji sastanak Radne skupine za Sustav ranog upozoravanja u sludaju pojave novih psihoaktivnih tvari u Republici Hrvatskoj . Zadata Radne skupine je savjetovanje Ureda o provedbi op6e strategije Nacionalnog informacijskog sustava za droge, metodama prikupljanja i analize podataka, komunikacijskoj strategiji i daljnjem razvojt, aktualnim temamai trendovima koji se pojavljuju na podrudju novih psihoaktivnih tvari, predlaganje aktivnosti imjera te sudjelovanje u izradi radnih dokumenata i strudne literature.
Na godišnjem sastanku predstavljen je nacrt brošure namijenjene informiranju roditelja o novinari psihoaktivnim tvarima, te je sa dlanovima spomenute Radne skupine usugla5ena konadna verzija brošure ,,Intervju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati" koju Vam u elektronskom obliku
dostavljamo u prilogu.

Priloženi dokumenti: