DRŽAVNA SMOTRA EKO ŠKOLA, Dani kruha- dani zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Ana Božić, 17. 10. 2017.

14. i 15. listopada učenička zadruga Suncokret sudjelovala je na ovogodišnjoj Državnoj smotri Eko škola u Malinskoj na otoku Krku na kojoj su se obilježavali Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove zemlje.

Svehrvatska smotra Dana kruha – dana zahvalnosti za plodove zemlje održava se svake godine (druga nedjelja u listopadu). Na svehrvatskoj smotri sudjeluju hrvatske Ekoškole, te hrvatske škole/odjeljenja iz Bosne i Hercegovine, Vojvodine, Mađarske, Austrije, Crne Gore.

Ovogodišnja smotra je organizirana u Malinskoj na otoku Krku. Naša škola je imala čast predstaviti rad učeničke zadruge Suncokret. S lijepim utiscima vratile su nam se radosne iz Malinske voditeljica zadruge Snježana Đekić i učenice Ana Grbešić, Josipa Popović i Gabrijela Pavlović.

Hvala im što su lijepo predstavili našu školu i rad zadruge.